• O nas

Zapraszamy do obejrzenia naszego przedszkola "od środka"

Nasze przedszkole jest placówką dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczą,  która zapewnia opiekę, wychowanie i naukę dzieciom od 3 do 6 roku życia.
           Dzieci 6-cio letnie spełniają obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego.

Posiadamy piękny ogród wyposażony w atrakcyjne przyrządy zgodne z normami bezpieczeństwa, salę do nauki języków obcych, kącik logopedyczny oraz pięć dużych i słonecznych sal wyposażonych  w nowoczesny sprzęt, zabawki oraz pomoce dydaktyczne, dzięki którym stwarzamy dzieciom doskonałe warunki do nauki, rozwijania uzdolnień, dbając przy tym o ich dobre samopoczucie.

W naszym przedszkolu zapewniamy smaczne i pożywne posiłki, które są przygotowywane zawsze ze świeżych produktów i wydawane  w odstępach czasowych zgodnych z zasadami prawidłowego żywienia dzieci przedszkolnych, tj. śniadanie - 8.15, obiad - 11.30, podwieczorek - 14.15.

W przedszkolu zapewniamy bardzo bogaty kalendarz imprez: przedszkolnych, rodzinnych, wycieczek. Imprezy te gwarantują dobrą zabawę, radość, wywołują wiele wzruszeń, a niektóre z nich stały się już tradycją naszej placówki.

Dzieciakom zapewniamy takie warunki i atmosferę, które zaspakajają ich potrzeby wczesnej edukacji, pomogają rozwinąć ich możliwości, dają lepszy dostęp do wiedzy w okresie szkolnym oraz otwierają drogę do sukcesu w dorosłym życiu.

Wszyscy się uczyMY!

uczyMY dzieci