• Opłata za przedszkole

• OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE

Z dniem 1 listopada zmianie ulegają opłaty za przedszkole zgodnie z nową uchwałą:

Uchwała

Opłata za korzystanie z przedszkola:

* Bezpłatne nauczanie, wychowanie i opieka w wymiarze 5 godzin dziennie

w czasie od 8.00 do 13.00

* za każdą godzinę (6.00 - 8.00 i 14.00 - 17.00) opłata wynosi 1.14zł/godzinę

!Informujemy, że od dnia 01 marca 2022r. zostaje podniesiona stawka żywieniowa z kwoty 6 zł na 8 zł za dzień.

Zarządzenie w sprawie stawki żywieniowej

rachunek do opłaty stałej i żywienia

z numerem konta  08 8444 0008 0000 0064 2529 0028

*********************************************************************************************