• Nauczyciele

• ADRA PEDAGOGICZNA W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Nauczyciele z wykształceniem pedagogicznym o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, z dużym doświadczeniem w pracy z dzieckiem przedszkolnym, ciągle uzupełniają swoją wiedzę poprzez studia, kursy doskonalące i szkolenia. Nauczyciele są otwarci na wszelkie nowości wydawnicze, metody i innowacje pedagogiczne. Prowadzą zajęcia otwarte dla rodziców i z ich udziałem. Szeroko współpracują ze środowiskiem lokalnym, wraz z dziećmi biorą udział w konkursach, przeglądach, wystawach.
          Oprócz nich zajęcia prowadzą katecheta i anglista oraz psycholog, logopeda oraz pedagog specjalny. W przedszkolu zatrudnieni są również pracownicy obsługi: intendentka, pracownicy samorządowi, kucharka, pomoc kucharki, konserwator. Kadra przedszkola jest świadoma odpowiedzialności, jaka na niej spoczywa i stara się pracować jak najlepiej, by jak najlepiej opiekować się naszymi wychowankami.

DYREKTOR PRZEDSZKOLA

mgr Iwona Banaszak

WYCHOWAWCY

PSZCZÓŁKI