• Dyżur wakacjny

INFORMACJA DLA RODZICÓW

DOTYCZĄCA REKRUTACJI DZIECI NA DYŻUR WAKACYJNY w roku 2023

w Przedszkolu Samorządowym Nr 7 w Chrzanowie

W dniach od 24 lipca 2023 r. do 11 sierpnia 2023 r.  Przedszkole Samorządowe Nr 7 w Chrzanowie będzie pełniło  dyżur wakacyjny.

Rekrutacja  na dyżur wakacyjny obejmuje wyłącznie dzieci uczęszczające do Przedszkoli Samorządowych / oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Chrzanów.

Wnioski o przyjęcie na dyżur wakacyjny należy składać w terminie:

od 01.06.2023r. od godziny 7:00

do 07.06.2023r. do godz. 14:00

w placówkach, które będą pełniły dyżur.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny wymaga złożenia poniższych DOKUMENTÓW ( do pobrania ze strony internetowej wybranej placówki):

1. WNIOSEK_o_przyjecie_dziecka_na_dyzur_wakacyjny_2023.doc
          2. oswiadczenia-rodzicow-2023.doc

Druki dokumentów dostępne są na stronie internetowej www.przedszkole7chrzanow.edupage.org

Korzystanie z wychowania przedszkolnego w przedszkolu odbywa się zgodnie ze statutem i możliwościami organizacyjnymi przedszkola. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 31.03.2022 r. dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych dyrektor placówki może określić szczegółowe zasady bezpieczeństwa zdrowotnego w regulaminie placówki. Szczegółowa organizacja pracy przedszkola zależy od liczby zgłoszonych i przyjętych dzieci.

O ostatecznej decyzji przyjęcia dziecka do przedszkola na dyżur wakacyjny zostaną Państwo powiadomieni przez dyrektora, najpóźniej do dnia 15 czerwca 2023 r. drogą mailową lub telefonicznie.

W związku ze zmianą dyżuru wakacyjnego naszego przedszkola prosimy o zapoznanie się z nowym terminem:

NASZA PLACÓWKA DYŻURUJE W TERMINIE OD 24 LIPCA 2023R. DO 11 SIERPNIA 2023R.