• Dyżur wakacjny

REKRUTACJI DZIECI NA DYŻUR WAKACYJNY w roku 2024

W związku z planowanym remontem

Przedszkole Samorządowe Nr 7 w Chrzanowie

nie będzie pełniło dyżuru wakacyjnego w tym roku.

Rekrutacja na dyżur wakacyjny obejmuje wyłącznie dzieci uczęszczające do Przedszkoli Samorządowych / oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Chrzanów.

Wnioski o przyjęcie na dyżur wakacyjny należy składać w terminie od 03.06.2024r. do 07.06.2024r. do godz. 14:00 w placówkach, które będą pełniły dyżur.

Przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny wymaga złożenia poniższych DOKUMENTÓW (do pobrania w wybranej przez państwa placówce):

1. Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola / oddziału przedszkolnego na dyżur wakacyjny
          2. Oświadczeń w celu przyjęcia dziecka do przedszkola na dyżur wakacyjny (załącznik do wniosku)

Korzystanie z wychowania przedszkolnego w przedszkolach / oddziałach przedszkolnych w szkole odbywa się zgodnie ze statutem i możliwościami organizacyjnymi przedszkola / szkoły. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 31.03.2022 r. dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych dyrektor placówki może określić szczegółowe zasady bezpieczeństwa zdrowotnego w regulaminie placówki . Szczegółowa organizacja pracy przedszkola / oddziałów przedszkolnych zależy od liczby zgłoszonych i przyjętych dzieci. Żywienie dzieci w oddziałach przedszkolnych odbywa się na podstawie umowy o świadczenie usług cateringowych zawartej pomiędzy rodzicami / prawnymi opiekunami dziecka a obecnym dostawcą żywienia.

O ostatecznej decyzji przyjęcia dziecka do przedszkola / szkoły  na dyżur wakacyjny zostaną Państwo powiadomieni przez dyrektora placówki do ktorej będą składane przez Państwa wnioski drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Dyrektor Przedszkola

Iwona Banaszak